reklam

Güvercin 14. bölüm özet. Nimet ve sevgilisi yakalanıyor


Ökkeş bıçaklanınca kenan telaşlanıve üzülür. Ardından eline silah alıp adamı bulmaya çalışır. Ökkeş'in şöförü onu Nimet'in evine götürür. Orada bulduğu kızdan Nimet'in de işin içinde olduğunu öğrenir. Ökkeş baygınken ona olanları anlatıp af dileyen oradan ayrılır. Ökkeş kendisine gelince ilk Nimet'i sorar ve onun kendisini kandırdığına inanmak istemez. Hastaneden kaçar. 

Ökkeş'in bıçaklandığını öğrenen ailesi hemen hastaneye gelmiştir, ardından hastaneden kaçınca çok telaşlanırlar. Nimet; sevgilisinin Ökkeş'ten daha önce aldığı paralara ek olarak Ökkeş ile ortak hesaplarını boşaltıp adamla buluşup trenle kaçacakken Kenan ve Ökkeş tarafından durdurulup polis tarafından yakalanıp götürülürler. 

Onların gelmesini bekleyen Mutlu'yu yetimhaneden alıp Bedirlere bırakırlar. 

Ökkeş çok üzgündür. Kenan da İpek'e karısını çok sevdiğini artık hayatlarından çıkmasını istediğini söyler. İpek de üzgündür. İkisi bara gidip içmeye başlar. Ardından evde içkinin çekim gücüyle Ökkeş'in odasında beraber olurlar. 

Kenan bütün mal varlığını Zülüf'ün üzerine yapmıştır. Gaffur'dan bunu öğrenen Kevsa olay çıkarır. Zülüf ona haddini bildirince eski gücüne kavuşmak için Gaffur'un evlenme teklifini kabul eder. 

Gaffur Kevsa'ya eski kocasının öldürülmesi, altınları çalmaları meselesinde konuşan kardeşini Celil'i, Kasım ve Emel'i öldürmeleri gerektiğini söyler. Kevsa ilk başta kabul etmese de razı olur. Onların bu konuşmasını duyan Celil kaçmak ister. Emel'i de götürmeye karar verir. Kadının evine gidip sürükleyerek arabasına bindirir. Onları gören Bedir peşlerine düşer. 

Sabah Ökkeş'in odasına giren Kenan; İpek'le onları görünce tepki verir. İpek de pişman olmuştur. İpek'in abisinin eski sevgilisi olduğunu duyan Ökkeş de dağılır. Zülüf ise kocasının eski sevgilisine verdiği bu tepkiyi kıskanıp kavga çıkarır

Uzun bir aradan sonra tekrar Star tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Güvercin de soluklar tutuldu. Celil; ablasına kızgınlığından Ökkeş'e annesinin Bedir ile evleneceğini söyler. Genç adam çıldırır


Yorum Gönder

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam