reklam

Hekimoğlu 22. bölüm özet. Ateş eski karısı Selin'in hislerinin peşinde


Dünyaca ünlü bir Türk bisikletçi ülkemize gelir. Bir yarış sırasında rahatsızlanıp bayılır. Yapılan tetkiklerde bir şey bulunamayınca Hekimoğlu'nun hastası olur. Adam dah ilk baştan bir çeşit doping yaptığını kabul eder. Bir sürü tetkik ve tanıdan sonra adamın ne hastalığı olduğu bulunur. Meğerse bu hastalığın tedavisi için yapılması gereken şeyleri adam kendisine doping olarak vermekteymiş. Türkiye'ye geldiği için veremediğinden hastalığı ortaya çıkmış. 

Zeynep sürekli sporcunun doping yapmasının sahtekarlık olduğu fikrindedir. Hastanın menajeri işlemler yapılırken kapris yapıp etrafındakileri bıktıtı. İşlemleri daha hızlı olsun diye hastaneye yüklü bir bağış yapar. Sonra da bağış yaptı diye sürekli İpek'ten bir şeyler ister. 

Kanal d de yayınlanan Hekimoğlu dizisinde Ateş eski karısının neden bu kadar agresif davrandığını bulmaya çalışır. Kocası Hakan'ı grup terapisinde zorlar. En sonunda kadının psikologunun odasına girip dosya dolabındaki dosyasına bakar. 

Zeynep onkolojideki bir çocuk olan Karaca'yla yakından ilgilidir. Bisiklet kullanan Zeynep o bölüme bir şeyler yapılabilsin diye hastane içindekilerin katıldığı bir bahis başlatır. Emre ile bir bisiklet yarışı düzenlenir. Yarışmayı Zeynep kazanır ve para onkoloji bölümüne gider.


Yorum Gönder

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam