reklam

İyi Günde Kötü Günde 6. bölüm özet. Final. Sarp ve Melisa ayrılıyor

 


Neriman anne yatta Sarp ve Leyla'yı görünce olay çıkarır. Oğlunun Melisa ile yurt dışına gideceğini söyler. Yasemin'in başına bir şey gelirse annesinden bileceğini ve yüzünü bir daha göremeyince söyler. 

Leyla iş yerine gittiğinde Aslıhan hanım onu işten kovar. Bunu öğrenen Sarp onun yünden olduğunu düşünüp üzülürken Leyla da işi geri almak için savaşmaya karar verir. Sarp da Aslıhan hanıma Leyla'yı işe geri alması için konuşur ama kadın kararlıdır. 

Sarp yıllar önce yaptıklarından pişman olup geri geldiğini öğreniriz. Leyla'ya olanları anlatmak istemiş ama Seda ona kızın yerini söylememiştir. Seda bunu Leyla'ya itiraf eder. 

Sarp Melisa'yla Londra'ya gitme olayını konuşur. Perihan anne de gitmeleri gerektiğini Melisa'ya empoze etmeye çalışmaktadır.

Arda Leyla'nın şirketten kovulduğunu öğrenen Arda; annesine kızar ve kendisi de işten ayrılır. Leyla'ya gelip ona aşık olduğunu söyler. Leyla böyle bir şeyin olmayacağını söyleyip adamı yollar. Seda Leyla'ya konuyu bildiğini söyler. 

Leyla Merzifon holdingin başındaki kişiyle görüşmek için bir davete Sarp'la girer. İşi organizasyon şirketi adına geri alır. Oraya Melisa'nın babası ve eşi gelir. Yasemin onları görüp Perihan'a beraber davete gelmişler diye haber verir. Perihan Leyla'yla konuşup restleşir. Kız Perihan'ın onu geçmişte istemediğini de günümüzde işten kovdurttuğunu da öğrenir. 

Leyla Sarp'la konuşup annesiyle ilgili öğrendiklerini söyleyip geçmişleriyle ilgili sakladığı şeyleri genç adamın gözünün içine baka baka yakar. Sarp annesine gidip Melisa'yı bırakacağını, Leyla'nın adını vermeyeceğini bundan sonra onu geri kazanmaya çalışacağını söyler.

Aslıhan hanım ertesi gün bizzat Leyla'nın evine gelip onun sayesinde Merzifon holding işlerini aldıklarını; işe de dönebileceğini söyler. 

Sarp Melisa'ya Leyla'nın adını vermeden olanları anlatıp ayrılır. Leyla'ya gelip her şeyi açıklar. Leyla onu affeder. O akşam Londra'ya gidecek olan Sarp kıza da bir bilet bırakıp kendisiyle gelmesini ister ama Leyla gelmez. İşe geri döner. Ama belki bir gün bir yerde karşılaşır yine beraber oluruz derler


Yorum Gönderme

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam