reklam

Mucize Doktor 33. bölüm özet. Ali Vefa hayata ve ilişkisine adapte olmaya çalışıyor


Tanju hastaneyle ilgili çok sert tedbirler alır. En önemlisi hiç para kazanamayıp sürekli donanım eksikliğine neden olan ücretsiz kliniği kapatacaktır. Demir bu karara tekrar asistanlığa döneceği için çok sevinir. Ferda da bir süre daha hastanede konuk cerrah olarak çalışacağı da bildirilir. Artık hastane "adil" değil "başarılı" olacaktır. 

Kıvılcım'ın otopsisinde Ali'nin suçlu çıkacağıyla ilgili duyum alan Beliz bunu Adil hocaya söyleyince o da yeniden otopsi istemesini söyler. Arkadaşının hala gömülmemesi ve itirazlardan sonra tekrar otopsiye gireceğini aylarca daha gömülmeyeceğini duyan Tanju çok öfkelenir.

Bebeğin her şeyine karışan Ali; bakıcı seçimine de çok fena dahil olunca bir türlü bakıcı bulamayan Beliz; gece gündüz bakmaya çalışmaktan bitap düşer. Tanju birini bulup yardımcı olur. Kıvılcım'ın bebek için düşündüğü ismi söyler "Leyla" 

Adil hoca hala sağ tarafını kullanamamakta hala fizik tedaviyi yeteri kadar yapmamakta ve hala depresif hareket etmektedir. 

Tanju; Ferda ve Ferman arasında bir yarış başlatır. Ferman ekibine Ali ve Doruk'u alırken Ferda Nazlı ve Demir'i alır. İki grup da kendi hastalarıyla ilgili çabalar. Trafikte kurşunlanan bir arabadaki anne ve çocuk için teşhis ve tedavi koşturmacasına girerler. İkisi de berabere kalınca sonuca ulaşmak için; ailesinin başına bunun niye geldiğini anlamaya çalışan ve kendisini suçlayan babayı tedavi etmeleri gerekir. Tüm asistanlar ve başları bunu bulmak için çabalar. Nazlı başarır

Ferda'nın ekibi kazanınca Tanju; Doruk ve Ali'ye kötü yüklenir. Acile nöbet yazarlar. Doruk kendisine bu yenilgiyi yediremez. Ali'nin Nazlı'yı yenmek istemediği için özellikle kızın kazanmasını sağladığını öğrenir. Ali'nin Nazlı için verdiği ev partisinde insanlar; üzerine çok gelince Doruk Ali'nin bile bile yenildiğini söyler. Nazlı Ali'ye kızıp "Böyle bir ilişki istemedim ben" der. Ali evden ayrılıp Fermanların evine gidip bebeğin yanında yatar. 

Ferda özellikle babasını çok kızdırıp yumruğunu sıkmasını sağlar. Böylece adamın düzeleceğine inancı artar. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam