reklam

Sadakatsiz 2. bölüm özet. Derin'in hamileliği taşları yerinden oynatıyor


Volkan'ın 40. yaş toplantısında Mert çok sarhoş olmaya başlar. Volkan onu susturmak için yumruk atar. Asya ise Derin ile aynı masada oturup kıyısında sohbet etmek zorunda kalır. Bu arada spora gittiğini bile bilmediği Bahar'la Derin'in aynı spor salonuna gittiğini öğrenir. Daha fazla katlanamayıp migreninin tuttuğunu bahane edip evine döner

Derin; doğum gününde karısıyla öpüştüğü için Volkan'a trip atar. Volkan kızı sevdiğine inandırmak için babasına ilişkilerini anlatmak ister ama kız babasının yüreğine ineceğini söyleyip durdurur. Kızdan bir kaç ay ister ama Derin yarına kadar zaman verip çıkıp gider. O sırada birisi öpüşen çiftin videosunu çeker.  

Ali partide babasının sekreteriyle tüm hafta sonu çalışacaklarını duyar ve eve gitmek ister. Eve gidince de odasına kapanır

Asya; Derya'yla kocasının ilişkisi hakkında yüzleşir. 

Asya kocasının valizlerini hazırlamıştır. Kızın sosyal medya hesabındaki resimlerdeki küçük ayrıntılarda kocasının izlerini bulur. Volkan çok sarhoş gelir. Valizleri görmez bile. Asya; oğlunun hafta sonu olan baba oğul kampını hatırlar ve arada kalır. Volkan'ın eşyalarını gardıroptaki yerlerine koyup bir şey olmamış gibi davranmaya devam eder. 

Altan ismindeki doktor yine işe sarhoş gelince işten çıkarırlar. Adam Asya'yı tehdit eder. 

Bahar ise Mert'le bebek yapmaya çalışır ama adam ya meşgul ya sarhoştur. Karısının sevişme beklentilerinin farkında bile değildir. Bahar eve gelen bir yavru kediyle ilgilenir. 

Nil'in yanına gelen sevgilisi onu hırpalayıp son parasını da alır. Asya kızın çalıştığı mekana gelip o gece çalışmadığını öğrenince evine gider. sevgilisi yine Nil'i dövmektedir. Tıbbi kayıtlarıyla onu tehdit edip üzerine geldiğinde biber gazı sıkar ve kızı kaçırır. Yaralarını pansuman yapar. Kız şikayet etmek istemez. Asya ona akıl verip yardım eder. 

Derin hastaneye Asya'ya muayeneye gelir. Kan testi ve idrar testi yapar. Derin'e hamile olduğunu söylerken yıkılır. Derin Derya'ya bebeği Volkan'a söylememesini 24 yaşında olduğunu ve kürtaj olacağını söyler. Asya kocasının bunu öğrenmesi gerektiğini düşünmektedir.  

Annesi Derin'le ilişkisi hakkında yüzleşir. Derin annesine bir ilişkisinin olmadığını söyler. 

Baba oğul kamptan gelen ve futbol konuşan ailesine bakan Asya diğer taraftan Derin'in söylediklerini hatırlar. Ertesi sabah kocasına "Başka bir kadın var dimi? senden sadece gerçekleri söylemeni istiyorum. Dürüst olup bu ilişkiyi bitirirsen seni affederim" der. Ali için bunu yapabileceğini söyleyip kocasından doğruyu söylemesini çünkü onu sevdiğini söyler. Volkan inkar eder. Bi de üste çıkar

Asya kocasının inkarından sonra Derya'ya "Derin'in hamile olduğunu söyle" der. Aynı anda Derin de ondan bir cevap beklediğini söyleyip onu sıkıştırmaktadır. 12 yıl önce de onların bir ilişkileri varken Asya hamileyken Volkan ona evlenme teklif etmiştir. Volkan Derin'le konuşup onu bırakmayacağını onsuz olamayacağını söylerken Asya da kocasının kimi seçeceğini merak etmektedir. 


Yorum Gönder

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam