reklam

Sen Çal Kapımı 15. bölüm özet. Serkan Eda'yı baygın halde buluyor


Serkan Eda'dan ayrıldığı için çok mutsuzdur. Eda ise Serkan'a güvenip duvarlarını yıktığı için daha çok öfkelidir. Alptekin bey Serkan'ı Aydan hanım Eda'yı teselli etmeye çalışır. Serkan evdeki ve işteki Eda'nın eşyalarını toplattırır. Alptekin bey Ayfer halaya gidip oğlu adana özür diler. Gerçekleri söylemek ister ama söyleyemez.

Eda; halasının telefonunda annesine atığı mesajı görür ve İtalya bursunu onun verdiğini anlar. Halasına çok öfkelenip İtalya'ya gitmekten vazgeçer. Eda gerçekleri öğrenip halasıyla af dileyip barışır 

Serkan şirkete gelir ve Eda'yla ayrıldıkları öğrenilir. Efe Eda'ya gidip Serkan'dan ayrılsa da onunla çalışmak istediğini söyler. Ona maaşı artık Efe verecek; patronu olacaktır. Eda benden o kaçsın ben neden ondan kaçıyorum diyerek kabul eder

Eda'nın şirkette Efe'nin yanında başlamasına Serkan tepki verir. Serkan liman projesi için yeni bir fikri olduğunu söyleyip çizmeye başlarken Efe de Eda'yla bir alternatif çizim yapmaya başlar. Müşteri hangisini beğenirse onu seçecektir. Serkan öyle bir sunum yapar ki müşteri; onların binası Eda'nın bahçesi seçilir. 

Efe Eda'yı çiçekçiye bıraktığında Ayfer hala onu çaya çağırır ve adamın Mardinli olduğunu öğrenirler. Eda okula gidip onları taksit yapmaya ikna eder. 

yeni proje için motivasyon kampına giderler. Eda ve Serkan; Selin ve Efe araba yarışı yapar. Eda Serkan'ı hız yapıp kayalıklara sürerek korkutur. Dağılacakları zaman Serkan Eda'nın olmadığını fark eder. Herkes dağılıp kızı aramaya başlar. Serkan onu bir çukurda baygın bulur. 


Yorum Gönder

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam