reklam

Yarım Kalan Aşklar 4. bölüm özet. Elif sonunda olayı çözüyor


Kadir ve Elif gördükleri tesis hakkında sorular soracakken köylüler onlara yüklenir. Lüks araçlar onları takip eder. İçlerinden bir köylü Elif'e daha sonra fabrikayla ilgili konuşur

İsmet'in dövdüğü, Kadir'in gömerken kaçan adama çarpanlar emniyete gelip itiraf eder. Olay yerine gittiklerinde ölüyü bulamazlar. Kan izleri ve köpekler sayesinde Kadir'in cesedi gömdüğü yeri bulurlar. Ancak taşıma ve gömme işi çarpanların üzerine kalacakken otopside dayak yediği ardından arabanın mobeselerde hemen ormandan çıktıklarını belirlerler. Çarpan gençleri salıverirler.

İsmet parasını getirmesi için Kadir'i arar. Getirmezse eski karısını ve kızını kaçırdığını öldüreceklerini söyler. Saadet; İsmet'in metresi olan Ece'nin kokusunu Kadir'in evinden tanıyıp ilişkileri olduğunu anlar. İkisini tehdit edip para ister. 75 bin liraya anlaşırlar. 

Kadir ölen Şeref'in kara para akladığı mekanına giderler. Kasasındaki parayı alıp merkeze götürürler. Kadir delil odasına girip para torbasını alır. Tam merkezden çıkacakken Ebru Kadir'e görüntüleri gördüğünü söyler. Kadir Ebru'ya 500 bin vereceğini söyler. Kadir paraları İsmet'e götürüp karısını ve kızını alır. Karısına söz verdiği parayı verir. 

Gazetedeki patronu Elif'e bu kadar bilgiyle haberi basamayacaklarını söyler. O da twetter.a mesaj olarak gönderir. Tüm gece beklerler ama bir şey olmaz. Sabah çevreci kuruluşların da destekleriyle paylaştığı röportaj tt olmuş; devlet de durumu araştıracağını açıklamıştır. Haberin sevinciyle Kadir ve Elif sarılır; ardından öpüşürler. Yorum Gönder

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam