reklam

Yarım Kalan Aşklar 6. bölüm özet. Elif Kadir'den kuşkulanıyor


Nejat amir işi İsmet'e getirmiş. 2 milyon verileceğini kaza gibi görünmesini istemiştir. Öldüren i de öldürüleceği de bilmek istemediğini söylemiştir. Ebru görüntüleri gösterip Kadir'den şüphelendiğini anlatınca Nejat İsmet'i arar ancak ona ulaşamaz. Kadir'i arar. İkisi de imalı konuşup buluşmaya karar verirler. Birbirlerini satmayacaklarına söz verirler. Nejat amir öksürüp kan püskürtür

Elif tanığı öldürüldüğü için Kadir'i arar. Adam hemen oraya gider. Eve döndüklerinde Kadir Elif'i kelepçeyle kalorifere bağlar. O da iş yerindeki arkadaşını çağırıp kurtarır. Kadir eve geldiğinde onun sevgilisiyle değil aynı okulda aynı şehirde bile olmadığını öğrendiği için başına vurup bayıltır. 

Ece banyoda kanaması olunca İsmet hemen kadını hastaneye götürür. Saadet orada hemşiredir. Ece doktoru ikna edip İsmet'e yarayla ilgili bir şey söylemesine engel olur. Ece'nin hamile olduğunu öğreniriz. İsmet baba olacağı için çok mutlu olur ama Saadet Ece'ye bir iğne yapıp kadının İsmet'e Kadir'le ilgili gerçekleri söylemesine neden olur. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam