reklam

Yeni Hayat 7. bölüm özet. Yasemin Adem'i göndermeye çalışıyor


Adem akşam çektiği silahların resimlerini Rasim abisine ve Ayhan'a verir. Silahları araştırmaya başlarlar. Bekir de Timur'a Adem'in Sabri abisinden bahseder. Özgür Abdullah'ın ölümüyle ilgili endişelidir. Karısı ne olduğunu sorunca Timur'un arkasından yaptıklarını karısına anlatır. 

Ferda Nevinlere oturmaya gider. Adem'e "Çocukluk arkadaşıyım" der ve 2 gün içinde kadından 50 bin daha vermesini ister. Mecburen Timur beyden istemeye karar verir ve ister. Timur parayı vermeye de Adem'e söylememeye söz verir. Parayı verirken zamanı geldiğinde onun da kendisinden bir şey isteyeceğini söyler. 

Patronları Kunduzi'yi arayıp yeni bir görevinin olacağını söyler. Aynı kişiler Timur'u arayıp yeni ortakla tanışma yemeği olacağını söyler. Yasemin de gelmek ister. Adem'e yemeğe gidince mekanın konumunu atar. Yemeğe gelen kişi Kunduzi'dir. Yasemin de onları uzaktan izleyen Adem de şaşkındır

Kanal d ekranlarında yayınlanan Yeni Hayat dizisinde Gökçe Furkan'ı arkadaşından kıskanır. Ona işte giymesi için takım elbise alır. Furkan Timur'un şirketinde çalışmayı kabul eder. Yasemin bundan memnun kalmaz ama kardeşini vazgeçiremez. 

Ferda parayı alıp bir araca biner. Ertesi gün Adem'in yanından geçen bir araç Ferda'yı dövülmüş halde yere atar. Adem kadını tanıyınca eve getirir. Ferda peşinde birileri olduğunu orada saklanması gerektiğini söyleyip Nevin'i yine tehdit eder. Adem Ferda'ya polise gitmesini söyler ama kadın kabul etmez. Yasemin'e Ferda'nın durumunu anlatıp konuşmasını rica eder.  

Ertesi gün Kunduzi Yasemin'le konuşur. Adem'i göndermesini yoksa adamı öptüğü zaman ki videoyu Timur'a göndereceğini söyler. Kadın kabul eder ve Adem'e soğuk davranmaya başlar. Gelmesini istemediği gün Adem yine de peşinden işe gelir. Önemli bir bağışçının geleceğini söylerler. Bir de bakarlar ki gelen Kunduzi yeni adıyla Ejder'dir. Yasemin Adem'e onun korumasını istemediğini söyler

Yorum Gönder

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam