reklam

Çocukluk 6. bölüm özet. Mahir ve Gülay'ın çocukları yaşıyor mu?


Fox da yayınlanan Çocukluk dizisinde geçmiş görüntülerde; Mahir ve Gülay'ın çocuklarına ait kazak denizden çıkar. 3 Ay boyunca ararlar ama bulamazlar. Karısı artık çocuğunun yasını tutmak isteyerek evden ayrılır. Kadın Mahir'e "Keşke polis olacağına baba olsaydın" der. 

O sırada Ayşegül Mahir'i arayıp Hayalet'in birini hastanelik ettiğini söyler. Emniyete gittiklerinde dövdüğü adamın hamile karısı Hayalet'in durduk yere kocasına saldırdığını söyler. Mahir kadının bileklerindeki morluklardan dayak olayı olduğunu anlar. Kadının olanı anlatmasını sağlar. Ama kadın kocasından korktuğu için ifadesini geri alamayacağını söyler.

Mahir eski bir polis arkadaşını arayıp mobese kayıtlarına ulaşıp Hayalet'i kurtarır. Mahir Ayşegül'ün karşı çıkmasına rağmen yuvaya getirir. Ayşegül ve Mahir bu yüzden gerilip ekip olmaktan vazgeçerler. Ertesi gün buluşurlar ve Mahir ondan özür diler. 

Serçe de arkadaşlarına Hayalet'in durduk yere adamı dövdüğünü söyleyip ısrar eder. Mozi, Bambi ve ikizler Hayalet'e tavır yaparlar. Mavi onların arasını yapar. 

Bambi şeker almaya gittiğinde sahte Julifin dedikleri çiftin kadın olanıyla karşılaşır. Kadın çocukları olmadığını söyler. Bambi de onlara evlat edinmelerini söyler. Bu fikir kadının hoşuna gider. Yuvaya geldiğinde olanları anlatınca kızlar onun hayal kurduğunu söyleyip inanmazlar. Ailenin evine gidip Bambi'nin ve kendilerinin yuvada kaldığını anlatırlar.

Ertesi gün okulda kermes vardır. Hayalet'le pohoça, kek yaparlar. Sahte Julifinler de geleceğini söyler. Ancak okuldaki veliler özellikle o şımarık kızın annesi onların yuvasındaki birinin birini yaraladığını zaten annesinin de katil olduğunu söyler. Hayalet yüzünden çocukların üzerine gelirler. Onlar da yuvaya döndüklerinde hınçlarını Hayalet'in yüzüne haykırırlar

Hayalet Mavi'nin durdurmaya çalışmasına rağmen yuvadan ayrılır. Ayrıca "Babamı ben öldürdüm" diye bir kağıda yazar. Mavi bile inanıp inanmamakta kararsız kalır. Mahir Hayalet'i bulur. Hastanede olan hükümlü annesiyle buluşturur. Kadın kocasını nasıl öldürdüğünü oğluna anlatır. Hayalet'i annesiyle konuşmaya Mahir ikna eder. Oğlu az da olsa annesiyle konuşur. 

Ayşegül ardından Mahir yuvadaki çocuklarla konuşur. ardından Hayalet'in onlarla ilgili yazdıklarına bakıp onun tarafından ne kadar sevildiklerini anlarlar. Ondan özür dileyip gönlünü alırlar. 

Gülay yıllar sonra ilk defa Mahir'in eskiden çalıştığı emniyete gelip Sinan'dan; avukatından aldığı anlaşmalı boşanma kağıtlarını kocasına vermesini ister. Mahir çok üzülür. Ayşegül onun yanına gidip onunla konuşur. Adam eskiden polis olduğunu da oğlunu kendi yüzünden öldüğünü de anlatır. Ayşegül onu öpüp kendisini görmesini ister

Gülay avukatı olan adam kendisine çiçek getirip yemeğe davet edince onu tersleyip boşansa da kocasını hala sevdiğini söyler. Adam özür dileyip gider. Arkasından sosyal hizmetlerden bir adam gelip bir çocuğun çocukları olabileceğini söyler. Tabi dna testi yapmaları gerekmektedir.  

Yorum Gönder

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam