reklam

Doğduğun Ev Kaderindir 21. bölüm özet. Mehdi Zeynep ve Barış'ı takip ediyor


Nuh ve Cemile'nin düğününde Zeynep Mehdi'nin dans etme isteğini geri çevirmez. Mehdi gözlerinde aşkla onunla zeybek oynar. Ancak arka tarafta yalnız yakaladığı Zeynep'i dudaklarından öper. Zeynep bir daha yapmamasını söylediğinde hemen başka biri olup olmadığını sorar. Onları Sakine anne öpüşürken görüp sevinir

Tv8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir de düğünün ertesi günü kaldıkları evin önüne Barış'ın yönlendirmesiyle Nermin hanım kamera sistemi kurdurtur. İkisi de Mehdi'nin yapabileceklerinden endişelidirler. 

Nuh; Cemile'yle ilk geceleri için otel odası tutar ama gecesi istediği gibi geçmez. Kadın onun yaklaşmasına izin vermez. Hesabı da zorlukla öderler. Nuh, Cemile ve Müjgan durumları anlatmak için Erzurum'a annelerine giderler. 

Kibrit okula gitmek istemeyince Zeynep okulla konuşmaya karar verir. Mehdi Kibrit'e Zeynep ve evle ilgili sorular sorar. Kız ilk başta kabul etmez ama adam onu onların iyiliği için olduğuna ikna eder. Kibrit Zeynep'in ofisine gider. Barış Kibrit'e kemanını oyalansın diye verir ama kız kısa sürede kemanı çalabilince hediye olarak verir. 

Mehdi daha sonra evdeki tek yandaşı Sakine anne ile görüşüp yardım ister

Şirkette stajyerlerin durumu belli olur. Barış bey hepsini iş yerinde tutar. Herkes çok sevinir. 

Burhan kapıya gelip Müjgan'ı istemeye teşebbüs eder. Mehdi de Müjgan da istemeyince öfkelenip hasmının yeni dükkanını araştırıp adamlarıyla oraya gider. Mehdi'nin dükkanına gelen Burhan ve adamları onu çok kötü döver. Mehdi hiç karşılık vermez. Dükkanı üzerine kapatırlar. Nazlı arayıp ulaşamayınca Zeynep'i arar. Zeynep dayanamayıp gidip bakıp polise ardından ambulansa haber verir. Hastaneye götürürler. Herhangi bir şeyi yoktur. 

Emine ve Sultan bakkal; 200 kişilik bir düğün için anlaşır. Ruhsatları da yoktur, müşteri kapora da vermemiştir. Üstelik düğün ertesi gündür. Bir sürü alış veriş yaparlar. İstenen şeyleri beceremezler. pes edip yatan anne kızın yardımına bu işleri bilen Sakine yetişip onları kurtarır

Nermin hanım olanları anlatmak için Barış'la buluşur. Barış ona Ekrem'in yasal hesaplarına bloke koyduracaklarının da müjdesini verir. 

Zeynep Mehdi'nin başında refakatçi olarak bekler. Mehdi o yokken kadının telefonunu karıştırıp Barış bey ve şirketle ilgili bazı resimleri siler. Zeynep uyuyorken ve yokken mesajlarını okur. Onun sabah otelde Barış'la buluşacağını okur. Kadını takip eder. Barış'la buluşup konuşan Zeynep otele girer. Mehdi de arkalarından girecekken kadının babası Bayram'ı perişan halde dilenirken görür. 


Yorum Gönder

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam