reklam

Hekimoğlu 24. bölüm özet. Ateş'in yeni patronu Memoli


Kanal D de yayınlanan Hekimoğlu'nda bu hafta ilginç bir bölüm izledik. Sürekli 6 ay önceki bir vakaya döndüler. Tüm asistanlar, Emre, Hekimoğlu kendi istediği gibi anlattı olayları. Bugün  ay öncesi ve farklı anlatımlarla ilginç bir bölümdü. 

Küçük iki kızı olan bir kadın olan Derya rahatsızlanır. 6 Ay sonra Ateş ve Emre için hastanede bir disiplin kurulu toplanacaktır. İpek ve Selin onları kurula hazırlamaya çalışır. 

Hastaneye gelen Derya'yı ilk Mehmet Ali muayene eder. Ardından Emre; düzelen kadını eve yollar. Bir süre sonra kontrole gelen kadınla pek ilgilenmez. Sorması gereken soruyu sormadığı için kadında komplikasyon gelişir. Karaciğer nakli gerekir. Erkek kardeşi bir bölümünü verir ve hastayı kurtarırlar. Fakat sonrasında karaciğeri kadının vücudunun kabul etmediği ortaya çıkar. 

Ateş kardeşin kolundaki dövmeden hepatit B si olduğunu; bunu bilmesine rağmen kardeşini kurtarmak için karaciğerini verdiğini anlar. Kadın sonrasında ölür. Emre kontrole gelen kardeşin durumuna dayanamayıp en başta yaptığı hatayı söyleyince hasta yakını hastaneye, Ateş'e ve tabi Emre'ye dava açar. 

Bölüm sonunda öğreniriz ki o gün o an Emre'yi arayan üvey annesi babasının öldüğünü söylemiş; genç asistan telefonla konuşurken gelen kadın hastaya gerekli ilgiyi bu yüzden gösterememiştir. Dava sırasında Emre bu olayı anlatır. Bölüm sonunda cezalar alıp kurtulurlar ama artık onları bir doktor denetleyecektir. İpek'in seçtiği kişi Memoli'dir

Yorum Gönderme

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam