reklam

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 39. bölüm özet. Kuzey ve Yıldız nişanlanıyor


Kuzey'in babasının imtihanlarından geçtiği geçen bölümden sonra bu hafta Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta isteme nişan rüzgarları eser. Yıldız da Kuzey de çok heyecanlıdır. Kuaför, kıyafet, ikramlıklar, altın alma olayları sırayla yapılır. Kuaförde de karşılarına çıkan bir kaç kadın hamamda da rahatlarını bozup kavga çıkarınca olayın sonu karakolda biter. Neyse ki olay çözülür. Kız isteme olayına Celal ismindeki akrabaları damga vurur. Kızı vermeme şakası yapar. Neyse ki yüzükler takılır.

Show tv ekranlarında yayınlanan dizide Kuzey beraber oturacakları evi bitirmeye çalışmaktadır. İkisinin de doğum gününde evlenmeye karar verirler. Ancak önlerinde az zaman vardır. Yıldız düğünde takılanlarla zor durumda olan çalıştığı restorana ortak olmak ister. Kuzey çalışmasını istemeyince yüzüğü çıkarırım diye tehdit edip kabul ettirir.

Restoranda ki işleri arttırmak için canlı müzik yapmayı planlarlar. Kuzey'in şakası olarak saçları sarıya boyana Sefer; gündüz kadınlar matinesinde org çalıp şarkı söyler ama Nahide'nin kıskançlığı yüzünden kavga çıkar. Ardından Yıldız şarkı söylemeye karar verir. Tüm tanıdıkları ilk gecesinde restoranı kapatır. Oradan geçmekte olan Resul Dizdar gelir ve beraber şarkı söylerler.  

Yorum Gönder

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam