reklam

Sadakatsiz 7.bölüm özet. Volkan Asya'ya karşı top yekün savaşta


Selçuk Nil ile yaşadıkları dairenin kapısını yumruklarken volkan gelir. Selçuk ona her şeyi anlatır

Asya ertesi gün hastaneye gittiğinde kötü yorumlar yüzünden bütün hastalarının randevularının iptal olduğunu öğrenir. Hakan ismindeki hastanenin başkanına gittiğinde orada Selçuk'u ve Volkan'ı bulur. Volkan sırf Asya kendisini kontrol edemesin diye ailesinin ölümlerini anlatıp Asya'nın psikolojisinin iyi olmadığına dair rapor alacağını söyler. 

Hakan bey Asya'yı süresiz izne ayırır. Derin ve annesi Asya'nın kötü reklamını yapmaya başlar. Ama hastanenin sahibi İhsan ve eşi öyle düşünmemektedir. 

Derya olanları duyup Asya'yı suçlu bulur ve Bahar'la buluşup bu konuyu konuşurlar. Mert karısından af diler ama kadın Asya konusunu aşamayacaklarını söyler. Mert kaybedeceğini anlayınca Bahar'la anılarını hatırlar. Onu kaybetmemek için eve gidip yemek yapar ama Bahar kabul etmez. Mert eşyalarını toplamaya başlar

Selçuk Nil'e gidip yaptıklarını anlatınca kız sevgilisine kızıp onu kovar. Onu kötü biri olmakla suçlar. Volkan avukatıyla konuştuğunda Asya'nın doktorluğunu kötü kullandığını ispatlamak için Nil'in de şahitliğinin gerektiğini öğrenir. 

Okuldan arayan rehberlik öğretmeni Volkan ve Asya'ya Ali'nin kavga ettiğini anlatır.Volkan Asya'yı Ali'ye Mert'le yattığını söylemekle tehdit eder. 

Haluk bey Volkan'a verdiği desteği geri çekip parasını da geri ister. Volkan Derin'e babasının çekildiğini söyler. Derin gidip babasına Volkan için yalvarır

 Asistan kız bunu Asya'ya haber verir. Acilen bir şey yapılmazsa iflas kaçınılmaz olacağını söyler. Asya kızdan kendi tarafında olmasını ister. Akşam avukat da gelir. Üçü beraber çalışır. Asya Haluk'a gidip şantaj yapıp parasını çekmemesini; Volkan'ı anlaşmalı boşanmaya ikna edip çocuğunu alması için yardım etmesini ister. Haluk Volkan'a gidip olanları anlatır ama adam teklifi kabul etmez. Asya'ya gidip onu tehdit eder. 

Asya'nın hastanedeki asistanı Nil ile konuşup onu Hakan bey ile görüşmeye ikna eder. Nil patron İhsan beyle ve yönetici Hakan beyle konuşup gerçekleri anlatır

Yorum Gönder

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam