reklam

Yarım Kalan Aşklar 8. bölüm özet. FİNAL. Elif Kadir'i öldürüyor


İsmet ve adamlarıyla nikaha katılan polisler arasında vuruşma olur. Saadet de yaptığına çoktan pişman olmuştur. Ada da ameliyattaki babasının yanına gelir. Elif de haberi alıp hastaneye gelir. Küçük kızla konuşurken Kadir'in ona 2 milyon verdiğini ve kendisine bir şey olursa 18 yaşına kadar kimseye göstermeyip saklamasını söylediğini söyler. 

Elif gazeteye gidip röportaj yaptığı adamın sahtekar olduğunu gözlerinin gördüğünü, yaşadığını söyler. Gazete sahibi de çalışanlar da panik olur. Altıntepe'den bir kadın çocuğunun aniden öldüğünü köyde pekçeok kişinin de öldüğünü Elif'e söyler. Elif tanığı olan adamın adını adresini bulup evine gider. Onu konuşturmaya çalışırken polisler gelir ve ikisini de tutuklar. Gazeteye de baskın yapılmış bütün çalışanlar ve laptoplar toplanmıştır. 

Suda bulunan civanın fabrika yüzünden olmadığı anlaşılınca ve fabrika sahibi de kendisini öldürünce Elif'i sahte kanıt ve tanıklarla haber yapmakla suçlarlar. Tanığı olan adam da Elif'ten para aldığını söyleyince kadın nezarete atılır. Nikahta bir sürü polis ve amir de ölünce öncelik bu olaya verilir. Nikahtaki vuruşmada herkes Kadir'i suçlamakta; yeni gelen polis ve amir bölümde her şeyi incelemektedir.

Kadir kendisine gelince Elif'in tutuklandığı ve fabrikanın civa zehirlenmelerinde suçu olmadığını, kendielerine komplolar kurulduğunu anlar. Ameliyattan yeni çıkmasına rağmen merkeze gidip Elif'i ve tanık olan adamı kaçırır. Adamı konuşturduğunda Altıntepe'deki ayağı aksayan birinden para ve direktif aldığını öğrenirler. Adam zehirli varilleri toprağa gömmekteymiş

Kadir ve Elif; adamla görüşmeye gider. Adam Kadir'i tanımaktadır. Ozan'ı öldürmesi için ona 2 milyon verdiğini söyler. Kamera kaydını izletir. Elif'i öldürmek isteyince yaraları kanamaya başlayan Kadir'le adam acımasız bitesiye bir yumruklaşma mücadeleye başlar. Kadir bitik halde adamı öldürür ama Elif de Ozan'ın katili olduğunu, bunun için para aldığını öğrendiği Kadir'i öldürür.  


Yorum Gönder

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam