reklam

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 42. bölüm özet. Yıldız ve Kuzey artık evli


Kuzey ve Yıldız sonunda evlenmiştir. Yıldız çok heyecanlıdır. Evleri hazır olmadığı için ailelenin evi Mollaoğlu konağında kalırlar. Ertesi sabah yapılan evlerini kontrole ve alacakları eşyaları kararlaştırmak için giderler. 

Ömer Feride'ye bir mektup yazarak ondan ayrıldığını söyler. Feride üzülse de Yıldız'ı örnek alıp tek başına da yetebileceğini düşünerek üvey annesinin restoranında işe başlar. 

Nahide gün yaptığı kadınlardan Ayşegül isimli bir öğretmen hanımı Cevher amcaya ayarlamak ister. Adamın ondan aldığı 1000 euroyu komisyon olarak ister. Cevher kadınla konuşmak için restorana gelen adam abuk sabuk konuşup diğer gündeki kadınları çileden çıkarır

internetteki bir ilanda bir adam evinde sürekli nedensiz çıkan yangınların nedenini bulana 500 bin lira vereceği yazılmıştır. Nahide Sefer'i zorlar. O da yeni pampa adayı Ruhi ile Duran isimli Drakula gibi garip bir adam olan evin sahibiyle görüşmeye gider. 

Ruhi, Poyraz ve Sefer gece yarısı eve girer. Eşyalar kendileri hareket etmeye, televizyon açılır. Ruhi dolabın altında kalır. Yanan sandalyeyi bulurlar. Sefer'in oyuncak ayısı yanar. Sonra da Halka filmindeki gibi bir şey onları takip eder. 


Yorum Gönder

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam