reklam

Sadakatsiz 9.bölüm özet. Volkan 2 yıl sonra şehre geri dönüyor


Ali'nin çığlıklarını duyan komşuları Mert ve Bahar hemen eve gelir. Asya ambulans eşliğinde Volkan ise polisler tarafından kelepçeyle götürülür. Volkan Asya'nın tüm şartlarını kabul eder. Asya ve Ali'den de uzaklaştırma kararı çıkarılır. Volkan iş yerine geldiğinde herkesin ve her şeyin bittiğini görür. Üstelik icraya da verilmiştir.

Haluk Asya'yla konuşmaya gider. Kadın Derin'den şikayetçi olmayacağını söyler. Haluk kızına maddi desteğini keser. Küçük şehirde olanlar duyulduğu için rahatsız olurlar. derin'in ailesi de mahcup oldukları için kızlarının arkasında duramamaktadır. Sonunda Amerika'ya gitmeye karar verirler. Kızlarını da orada dünyaya getireceklerdir. 

Aradan 2 yıl geçmiştir. Volkan ve Derin Amerika'dan dönmüş; insanları dönüşlerinde verecekleri partiye davetiyeler gönderip çağırmışlardır. Kızları olmuş; adını Zeynep koymuşlardır. Volkan'ın maddi durumu çok iyidir. Hatta ünlülerle çalışmaktadır. 

Bu arada Asya da oğlu Ali'yle güzel bir ilişki yürütmektedir. Hatta playstationda oğlunu yenmektedir. Hastanede de başhekim olmuştur. Aniden okul çıkışına gelip Ali'yi de alıp yemeğe giderler. Oğlunu eve bırakırken Asya'ya hafiften asılıp rahatsız eder. Ali partiye gitmek istemediğini söyler

Volkan bebek bakıcılığı yapan Bahar'a uğrar. Kapıda gördüğü Mert'i partide yatırımcılar olacak diyerek çağırır. Hastaneye gidip Derya'yla konuşur. Denk geldiği Asya'ya herkesin içinde laf çarpar. Sonra da Nil'in eski sevgilisiyle buluşur. Ona bir kez daha para verir. İstediği şeyleri yapmasını ister. Röportaj verdiği gazeteyi arabasına bıraktırır. 

Ali'nin okulunda Derin'in kardeşi Demir isminde bir çocuk vardır. Yalancı ve hava atmayı seven biridir. 

Bahar gitmeyi istemese de Mert iş için kısa süre uğrayalım diye tutturur. Derya gitmeyeceğini söyler. Hakan bey de işleri erken bitirip kırgınlığı olduğunu söyleyip kaçar. Gönül Güçlü kocasının belediye başkanlığı zamanından kalma bir gösteriş budalalığıyla zengin damadını ve evlenip çocuk yapmış kızının partisine zorla insan çağırır. 

Etrafındaki herkes Asya'ya partiye gitmeyeceğini söyler ama hazırlanır. Ali; Selen'le sinemaya gittikten sonra Koraylara gitmek için annesinden izin alır. Gerçekten de gidecekken Volkan sinema çıkışına gelip zorla duygu sömürüsüyle Ali'yi partiye götürür. Yolda giderken Volkan; Asya'ya mesaj atıp haber vereceğini söyler ama atmaz. Selfi çekip Asya'ya atar.

Asya psikolog arkadaşıyla akşam yemeğindedir. Ali'nin resmini görünce arar ama çocuk çantasını bırakmıştır. Volkan'ı arar ama adam telefonunu açmaz. Asya da telaşlanıp arkadaşıyla partiye doğru yola çıkar. O sırada Demir Ali'nin canını sıkmakla meşguldür. Asya'nın geldiğini güvenlikten duyan Volkan konuşma yapmaya başlar. Konuşma bittiğinde Derin Asya'ya "Bu özel bir parti davetiyesi olmayan giremez" der. Asya da Ona davetiyesini gösterir. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam