reklam

Sen Çal Kapımı 21. bölüm özet. Eda ve Serkan arasına yine bir sır mı giriyor


Fox tv ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan ve Eda farklı restoranlarda saatlerce birbirini bekler. Biri diğerini aramadığı için haberleri olmaz. Kendilerine bu durumu yediremedikleri için konuşmazlar. Bu yüzden de durum bölüm sonuna kadar ortaya çıkmaz. Serkan zarftaki adresi Selin'in değiştirdiğini tahmin eder ama söylemez.

Serkan Ceren'den Eda'nın bayıldığı ayrılık haberini hakkında herkese dava açılmasını ister. Ceren görüntülerde nişan haberi ile ilgili konuştuğu, Selin'in geldiğinde ağız değiştirdiği gazeteciyi görür. Kadını sıkıştırır ama gazeteci konuşmaz. İşin arkasında Selin'in olduğunu anlar ama ispatlayamaz

Efe şirketi oradaki ortağına bırakıp İtalya'ya dönmek için çalışmalar, konuşmalar yapar. Oradaki müşterileriyle Eda'nın ilgilenmesini ister. Ferit'e de Selin'e de hisselerini kendisine satmaları için teklifte bulunur. Ferit de Selin de kabul etmez. Ama Efe gazeteci kadınla görüşüp ona para vererek olayı anlatan bir ses kaydı yapıp bununla Selin'e şantaj yapıp hisselerini alır. 

Ferit Ceren'e olayın peşine düşmemesini ister. Olayları anlatmak zorunda kalır. Ceren Ferit'ten tüm bunları Serkan'a anlatmasını ister. Saklamayı o zaman da istemeyen adam kabul eder. İkisi konuşurken Selin bu olayı bir de Eda'nın bildiğini öğrenir. Serkan'a bir mektup bırakır

Ayfer hala kızgınlığıyla yüzleşmek için Ayfan hanıma gider. Alptekin beyin onu aldattığını, kadının kasılıp kaldığını öğrenir. Kadın dayanışması adına ne yapacağını şaşırmış Seyfi'ye yardım ederek Aydan hanımı kendine getirir. Eda ve Serkan'ın görüşmelerini isteyen Aydan hanım aradaki bağlantıyı koparmamak için kendisini Ayfer halaya davet ettirir. 

Ayfer halaya sonrasında Eda ve Serkan; Fifi ve Melo; Engin ve Pırıl gelir. Ortalık yanlış anlaşılmadan geçilmez hal alır. Oysa ki Pırıl sadece Engin'in annesiyle tanışacak diye gerilmiş biriyle prova yapmak istemiştir Olay Serkanların Eda'yı istemeye geldiğine doğru gider.

Golf resort projesinde ünlü bir şey mutfağı milimetrik hesaplarla ve malzemelerle yeniden yapılmasını ister. Serkan ve Eda yüksek katlı bir yerde yemeğe gideceklerdir. Kapalı yer fobisi olan Eda'ya Serkan yardım eder. İkili orada yakınlaşıp öpüşürler. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam