reklam

Sen Çal Kapımı 24. bölüm özet. Semiha hanım ortalığı karıştırıyor


Eda karşısında şirketin yeni ortağı olarak babaannesi Semiha'yı karşısında görünce şoke olur. Ardından kadına tüm nefretini oracıkta kusar. Serkan ise onu sakinleştirmeye çalışır. Arkadaşlarına da Eda'ya da kendisine güvenmelerini ve ne derse; ne yaparsa onu takip etmelerini dediğini yapmalarını ister. Ardından Semiha hanım ne isterse ne söylerse "Haklısınız" benzeri bir yaklaşım içerisine girer.

Semiha şirkette personel dosyalarını inceleyip Balca'yla konuşur. Kadının Serkan'a ilgisini fark eder. Onu cesaretlendirip ittifak kurup destekleyeceğini söyler. Semiha hanıma göre Eda'nın ona uygun mükemmel bir koca adayı hazırda varmış ve zaten onunla evlenecekmiş. Balca da küçük oyunlarına devam ederken yılbaşı için büyük bir plan yapar.

Ayfer hala sosyal medyadan mesajlaştığı şef; onunla tanışmak isteyince yalnız kalmaktan çekinip yanında biri olsun ister. Aydan hanımdan başkasını bulamayınca onun evine gidip derneği bahane edip şefle beraber olmak için program yaparlar. Serkan ve Eda oraya gelip Semiha hanımla ilgili olayı anlatır. Aydan oldukça çekinir. Semiha hanımla Ayfer'in evinde karşılaştıklarındaysa komşusu Aysun rolü yapar. Seyfi de oğluymuş gibi davranır

Semiha hanım yardımcısıyla Alptekin beyi nasıl etkisiz kılındığıyla ilgili konuşup şirkette de adamla ilgili üstü kapalı laflar eder. Serkan telaşlanıp babasına ulaşmaya çalışır. Sonunda Alptekin beyden iyi olduğu, kafasını toplayınca arayacağına dair mesaj gelir. Ancak Semiha torunuyla yüzleşmesinde Alptekin beyle ilgili farklı korkutucu şeyler söyler. Torununa Serkan'la ilişkisi olursa Bolatları mahvedeceğini söyleyerek tehdit eder. Eda "Elinden geleni ardına koyma" der

Semiha hanım soluğu Ayfer'in evinde alır. Kızı istemese de onun evinde kalır. Babaannesini evinde gören Eda Ceren'e gitmeye karar verir ama Serkan yılbaşında görüşemeyeceklerini söyleyerek kızın evinde kalmasını sağlar. Sabahın köründe Semiha hanım Eda'nın Serkan da kaldığını öğrenince olay ortaya çıkmasın diye herkes seferber olur

Ferit ve Ceren yeni yıl yeni başlangıç moddosuyla yeniden tanışma esprisi yaparlar

Pırıl Engin'e ailesinin ne denli sevgisiz olduğunu ve sürekli kavga ettiklerini; bu yüzden evden uzaklaşabilmek için okuldayken okula işteyken işe bu kadar sarıldığını anlatır. Bu itiraf üzerine Engin Pırıl'a yılbaşı günü sürpriz yıldırım bir nikahla evlenme organize eder. İkili evlenirler.

Yılbaşı kutlamasını şirkette yapmaya karar verirler. Pırıl ve Engin'in nikahını da kutlayacaklardır. Balca evinde hırsız varmış gibi davranıp evini dağıtıp Serkan'ı arar. Serkan geldiğinde polisi aramak isteyince sonra arayacağını söyler. Serkan kız yalnız kalmasın diye partiye gelmesini ister ama kız gelmez. Serkan bunlarla uğraşırken partiye gecikir. 

Partiye gelen Serkan Eda'ya oraya gelmeden önce bir şeyler yaptığını anlatmaya çalışır ama fırsat bulamaz. Medyada Serkan ve Eda ile ilgili tekrar mı barıştıklarına dair haber çıkınca Semiha hanım önce Eda'ya bir daha tehditte bulunur ardından birilerini arar. İçeri iki polis girip Eda'nın yanındaki Serkan'a "Hakkınızda şikayet var" der.  

Yorum Gönder

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam