reklam

Yasak Elma 90. bölüm özet. Şahika'nın yeni hedefi Çağatay


Fox da yayınlanan Yasak Elma'da Yıldız Çağatay'la arayı düzeltmiştir. Çağatay Cenk'le konuşup Yıldız'la beraber olduğunu söylemiştir. Cenk kuru temizlemeye gidip Yıldız'la konuşur vedalaşırken Burcu resimlerini çekip Çağatay'a gönderir. 

Ender yılın iş kadını ödülünü alırken Hasan Ali beyin orada olmamasına içerler. Adamın aceleyle Ankara'da olduğunu öğrenir. Adam daha sonra ona özür için çiçek de gönderir

Sıtkı'ya bir telefon gelir. O da arabayla Ender'i takip eder. Ender aracı fark edip plakayı alır. Plaka şirketin Zehra'nın üzerine kayıtlı çıkar. Ender Zehralara akşam yemeğine gidip ağızlarını yoklar. Evde çalışan Sıtkı'yı görünce şüpheleri artar. Caner ertesi gün Sıtkı'yı takip eder. Özel bir bankaya girince Ender bankada kimin hesabı olduğunu araştırıp 1 hafta önce Halit Argun adına hesap açıldığını öğrenir. Zehra'dan Halit'in cenazesini yıkamaya sadece Sıtkı'nın girdiğini öğrenip Halit'in yaşıyor olabileceği sonucun aulaşıp bunu Caner'e söyler. 

Şahika Çağatay'ın annesinden gelen telefonla akşam yemek için hazırlanmaya başlar. Mazbut kıyafetler seçer. Ender onu mağazada görüp dalga geçer. Çağatay; annesine gittiğinde mazbut utangaç Şahika ile tanışır. Anne daha sonra oğluna kek yapıp Şahika'yla yollar. Yıldız eve gelince panikle Çağatay Şahika'yı banyoya saklar. Tabi ki Şahika yerini belli eder. Yıldız banyoya saklanılmış Şahika'yı görünce Çağatay'a trip atar. Ertesi gün Şahika'ya gidip yüzleşir. Çağatay'ın annesiyle de tanışmak için evine gider ama kadın ona çok ağır laflar eder. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar

reklam
reklam
reklam
reklam